WSZYSTKO DLA E-BOOKA

Napisałaś e-booka, jesteś z niego bardzo dumna i chcesz pokazać go światu. I słusznie! Z pewnością powinien dotrzeć do większego grona odbiorców – oczywiście w odpowiedniej formie. Gotowy tekst prześlij do nas, gdzie przejdzie proces korekty, składu, zostaną włączone interaktywne pola, dodana odpowiednia oprawa graficzna & okładka!

OSZCZĘDŹ SOBIE CZASU I NERWÓW...

Dobrze wiemy, jak ciężko jest złożyć samodzielnie tekst, jeśli nigdy wcześniej się tego nie robiło. A co dopiero dołożyć odpowiednie grafiki, a przy tym wszystkim pamiętać o zadbaniu o stronę językową. Wymaga to czasu, zaangażowania, najczęściej wykupienia odpowiednich programów, a efekt… w wielu przypadkach nie jest zadowalający. Dlaczego? Bo nie możesz być dobra we wszystkim i to jest piękne! Jesteś mistrzynią w swojej dziedzinie i to właśnie za to Twoi klienci Cię uwielbiają. Skoncentruj się na przekazaniu im wiedzy, bez martwienia się o resztę. Dalszym procesem zajmiemy się my, a Ty w tym czasie rozplanujesz wspaniałą kampanię sprzedażową lub promocyjną. Czy nie jest to układ idealny?

Napisz do nas, aby otrzymać niezobowiązującą wycenę!

Może nie potrzebujesz pełnego pakietu, może interesują Cię tylko 1-2 elementy z całego procesu. To też jest okej 🙂 Sama najlepiej wiesz, co jest potrzebne Tobie i na co możesz sobie pozwolić, bo przecież budżet również ma znaczenie. Sprawdź poniżej jakie usługi możemy Ci zaoferować. Jeśli jesteś zainteresowana którąś z nich, wyślij do nas wiadomość

Korekta tekstu

Czyli usunięcie wszelkich literówek, poprawienie interpunkcji, a wyłapanie błędów stylistycznych – aby wyglądał profesjonalnie.

CENA: do ustalenia

Skład tekstu

Opakowanie suchego tekstu w odpowiednią formę: podział na akapity, dodanie nagłówków, wstawienie grafik i interaktywnych pól.

CENA: od 25 zł/strona

Korekta po składzie

Sprawdzenie tekstu po jego złożeniu, mające na celu wyłapanie ogonów (np. w na końcu linijki) czy źle podzielonych wyrazów.

CENA: do ustalenia

Stworzenie okładki

Nie oceniamy e-booka po okładce, jednak nie można ukryć, że potrafi ona bardzo zachęcić czytelnika. Warto wykorzystać jej moc!

CENA: od 75 zł

CO MAM NAPISAĆ?

Nie jesteś pewna co napisać w treści wiadomości? To proste: daj nam znać czy masz już napisany tekst (a może dopiero go tworzysz), na kiedy potrzebujesz gotowy produkt, jaka jest jego tematyka, a także czy masz konkretne wymagania dotyczące jego estetyki. Możesz również zadać dowolne pytania, dlatego nie krępuj się i już teraz wyślij wiadomość! Na każdą odpowiemy w dni robocze do 48h.

contact@teenyoak.com