CZEŚĆ, MIŁO CIĘ WIDZIEĆ!

Świetnie, że chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym, czym jest i przez kogo jest tworzony Teeny Oak. Zaufanie i dobre relacje to przecież podstawa naszego działania w sieci. I wiesz co? Mamy szczerą nadzieję, że już wkrótce poznamy również Ciebie! 

Teeny Oak czyli malutki dąb.

Nazwa nie jest przypadkowa, bo wzięła się od mojego nazwiska, a nazywam się Joanna Dąbek. Jestem założycielką firmy Teeny Oak, a także jej główna siłą operacyjną. Absolutnie uwielbiam kreatywne projekty! Moja praca mnie ekscytuje i daje dużo radości. Ta pasja do tworzenia treści była we mnie już od dziecka. 

Pamiętasz blogi na Interii?

Ja pamiętam je doskonale, bo właśnie w wieku 10, a może 11 lat założyłam swojego pierwszego bloga. Nie będę kłamać, dotyczył on serialu H2O Wystarczy kropla. Z drugiej strony, o czym innym pisać w tym wieku? Czas mijał, a ja wciąż tworzyłam – przeniosłam się na Onet i zaczęłam projektować swoje pierwsze grafiki (paczki ikonek, gify, szablony na blogi), więc praca na warstwach nie jest mi obca od najmłodszych lat. W międzyczasie robiłam zdjęcia, wciąż pisałam, czyli wszystkiego po trochu. Wtedy jeszcze nie sądziłam, że kiedykolwiek będę mogła zmienić moje pasje w pracę. Dlatego odłożyłam je na półkę, gdzie kurzyły się aż do początku 2020 roku.

Wieli powrót, a jednocześnie oficjalny początek.

Początkiem 2020 roku założyłam konto na Instagramie właśnie pod nazwą Teeny Oak – ono nadal istnieje, choć nazwa sama w sobie została zmieniona. Wtedy też zaczęłam na nowo interesować się tworzeniem treści, choć odnalezienie się w świecie algorytmów, języka korzyści, czy idealnych profili wcale nie było proste. Pamiętam jak przekopywałam dziesiątki portali, starając się znaleźć odpowiednie materiały, jednocześnie nie naruszając żaden licencji. Jeśli kiedykolwiek tworzyłaś coś dla swojego biznesu z pewnością wiesz, o czym mówię. Tak jak powiedziałam, nie było to może łatwe, ale dawało mi ogrom satysfakcji i niesamowicie rozbudzało ciekawość, a następnie zaczęło przychodzić bardzo naturalnie. Pozyskałam pierwszych klientów, z którymi nawiązałam długie współprace i działałam w tym temacie spokojnie, z ukrycia. Jednak im bardziej rozwijałam swoją markę osobistą i im więcej rozmawiałam z kobietami przedsiębiorczymi, tym lepiej rozumiałam, że kreatywne wsparcie biznesu nie jest tylko czymś co mogę zaoferować. Ono jest konieczne! I tak też Teeny Oak na nowo ujrzał światło dzienne.

Nie robię wszystkiego sama, mam wspaniałe wsparcie!

Nie da się być dobrym we wszystkim – i tyle! Jeśli coś jest od wszystkiego, to jest od niczego i ja się z tym zgadzam. Dlatego bardzo mnie cieszy, że Teeny Oak to nie tylko ja, ale także wspaniali ludzie, którzy pilnują, aby wszystkie sprawy – od tych finansowych, przez graficzne, po merytoryczne – były dopięte na ostatni guzik. Razem pracujemy nad tym, abyś dostała nie tylko świetne treści, ale również obsługę i traktowanie, na jakie zasługujesz.