PRZYCIĄGAJĄCA GRAFIKA

Tworzenie postów spędza Ci sen z powiek, a estetyczny feed wydaje się być daleko poza Twoim zasięgiem? A może masz już określony styl, który Ci odpowiada, jednak brakuje Ci czasu na dopracowywanie każdej jednej grafiki? Potrzebujesz jeszcze czegoś innego? Nie ma sprawy! Sprawdź najpopularniejsze opcje poniżej.

Stała współpraca

Jeśli nie chcesz zlecać każdej grafiki osobno, zależy Ci na bliskiej relacji i wolisz zdecydować się na stałą współpracę, to idealnie trafiłaś! 

CENA: od 99 zł/h

Pakiet szablonów

Pakiet 18 szablonów do mediów społecznościowych zawierający wzory postów, karuzel, okładek rolek i relacji. Personalizowany, dobrany do Ciebie.

CENA: 549/pakiet

Prezentacje

Nie chcesz tworzyć prezentacji do swojego kursu lub webinaru? Już nie musisz. Prezentuj swoje materiały estetycznie i czytelnie.

CENA: 99/20 slajdów

Grafiki na social media

Ciekawa karuzela, przyciągająca wzrok grafika na LinkedIn, a może okładka do rolki? Stworzymy je dla Ciebie!

CENA: do ustalenia

Okładki

Okładka e-booka, podcastu, a może miniatura na Youtube? Z przyjemnością stworzymy każdą z nich.

CENA: do ustalenia

Grafiki reklamowe

Nie masz problemu z tworzeniem postów, ale na grafiki do kampanii reklamowych brakuje Ci czasu? Zleć je nam.

CENA: do ustalenia

Chcesz zobaczyć portfolio?

Nic dziwnego, przecież dbasz o swój czas oraz o to, jak inwestujesz swoje pieniądze. Dlatego zachęcam Cię do sprawdzenia galerii i przekonania się, że to właśnie takich grafik szukasz!

Czas rozpocząć współpracę?

A może nie znalazłaś tego, czego szukasz lub chcesz uzyskać bezpłatną (oraz absolutnie niezobowiązującą, dlatego nie wstydź się odezwać) wycenę? Wyślij nam wiadomość!