TEKSTY TĘTNIĄCE ŻYCIEM

Nie potrzebujesz kolejnego wpisu, tylko po to, aby był – potrzebujesz tekstu, który będzie angażował, wzbudzał emocje i rozbudzał chęci. Akapitów tak soczystych, że aż chce się je pochłonąć na raz! Pozwól nam zmienić Twoją wiedzę i ofertę w niezwykle wciągające historie.

Teksty na stronę internetową

Wiesz, CO chcesz komunikować na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz JAK to zrobić? Nic dziwnego, o swoich usługach mówi się najtrudniej. Dlatego opowiedz o nich nam, a my oprawimy je w piękne, zachęcające teksty. Napisane pod SEO, poprawne językowo.

CENA: od 199 zł/podstrona

Artykuły i wpisy blogowe

Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie, nie w marketingu czy pisaniu pod SEO, ale potrzebujesz zestawu tych umiejętności, aby stworzyć skuteczny wpis na bloga czy artykuł. Nie wszystkie musisz mieć właśnie Ty – wystarczy, że zapewnisz pigułkę wiedzy, my ją ujmiemy w przykuwające uwagę słowa.

CENA: od 35 zł/1000 zzs

Krótkie teksty użytkowe

Wpis na Instagram lub LinkedIn?  Zwięzły opis do wstawienia w bio? Elevator pitch? Krótki tekst może mieć ogromną moc, jeśli tylko jest dobrze wykorzystany!

CENA: od 30 zł/post

ZABIERZMY SIĘ ZA PISANIE

Ze sobą oczywiście! Jeśli masz pytania lub jesteś zdecydowana na współpracę, napisz do nas wiadomość. Koniecznie zaznacz, jaka forma Cię interesuje, a także w jakiej branży działasz. Czekamy na wiadomość!

contact@teenyoak.com